EUROPSKA LIGA

Golijada u Sevilli! Josip Juranović strijelac za Celtic, ali slavni škotski klub nije izbjegao poraz kod Betisa

16.09.2021 u 21:56

Hrvatski reprezentativac Josip Juranović bio je strijelac za Celtic u porazu u 1. kolu Europske lige kod Betisa (3:4)

Bivši igrač Hajduka pogodio je iz penala u 27. minuti za vodstvo Škota od 2:0, no dokraja su Španjolci postigli čak četiri gola i napravili veliki preokret. Dva gola je zabio Juanmi, a po jedan Miranda i Borja, dok su, osim Juranovića, za Celtic pogađali Ajeti i Ralston.

U ovoj skupini je Bayer u Leverkusenu, također preokretom, svladao Ferencvaroš s 2:1.

Duje Ćaleta Car ostao je na klupi Marseille koji je odigrao 1:1 na gostovanju kod Lokomotiva u Moskvi. U istoj skupini Galatasaray je u Istanbulu slavio protiv rimskoga Lazija s 1:0 autogolom vratara Strakoshe (67).

U skupini F Zvezda je u Beogradu svladala Bragu s 2:1. Poveli su domaćini preko Rodića (75), samo minutu kasnije Galeno je izjednačio za Portugalce, da bi Katai iz penala pet minuta prije kraja donio Zvezdi pobjedu. Midtjylland i Ludogorec Razgrad su igrali 1:1.