ČVRSTO I OPREZNO

[VIDEO/FOTO] Šibenik i Lokomotiva na Šubićevcu imali zajedničkog neprijatelja, a utakmica završila praznih mreža

27.02.2021 u 16:59

Nogometaši Šibenika i Lokomotive u susretu su 23. kola Hrvatski Telekom Prve lige na stadionu Šuvbićevac igrali 0:0

Dvoboj je odigran po jakom vjetru, zajedničkom neprijatelju oba sastava, koji je otežavao igru, no ostaje i dojam kako su oba suparnika od samoga početka bili zadovoljni bodom.

Možda najbolju šansu su imali gosti u 70. minuti. Nakon ubačaja iz slobodnog udarca Petrak je bio sam u skoku, ali je s pet metara pucao preko gola.

Bila je i jedna sumnjiva situacija. U 81. minuti Lokosi' su tražili penal nakon što je jednog igrača domaćih lopta pogodila u ruku, ali ona je bila uz tijelo, a igrač Šibenika leđima je bio okrenut lopti.

Šesti Šibenik sada ima 26 bodova, kao i peti Hajduk koji ima tri utakmice manje, dok je Lokomotiva ostala pretposljednja deveta sa 19 bodova, pet više uz utakmicu više od posljednje Istre 1961.

Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal