REAKCIJE IZ VARAŽDINA

[VIDEO/FOTO] Trener Nenad Bjelica objasnio zašto Osijek pobjeđuje i kad mu ne ide te što se događalo u svlačionici na poluvremenu

26.02.2021 u 22:07

U prvoj utakmici 23. kola HT Prve lige u Varaždinu je Osijek slavio 3:2 iako je domaćin na poluvremenu vodio 2:0. Poslije susreta svoj komentar dao je trener gostiju Nenad Bjelica

Prvo poluvrijeme pripalo je domaćinu koji je bolju igru okrunio golovima Pece (15) i Herrere (21), no nastavak je protekao u dominaciji Osijeka koji je preko Miereza (52-11m, 79) i Santinija (68) stigao do tri boda.

'Zaslužena pobjeda iako su oni bili bolji u prvom dijelu. Nismo nalazili put do njihovog gola, organizirano su se branili, iznenadili su nas. Na poluvremenu nismo povisili ton, samo smo promijenili dva igrača, ne jer su igrali loše, nego što smo htjeli drugi sustav te se prilagoditi protivniku. Na kraju smo zasluženo slavili', rekao je Nenad Bjelica koji je u nastavku uveo novo pojačanje u svojim redovima Santinija, a on je izborio penal te još zabio jedan pogodak.

Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

'Tražili smo igrača kao Santini, pokazao je u 45 minuta svoju klasu kao što je pokazuje i na treninzima. Pobjeđujemo jer jako puno trčimo, radimo presing, pa nas nogomet nagradi.'

• +5
Varaždin - Osijek, 23. kolo HT Prve lige, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL

Bila je ovo teško izborena pobjeda...

'Trebala nam je ovakva pobjeda srca, morala, momčadskog duha, i jako sam sretan što smo tu slavili, ovo je težak teren. Ne razmišljamo o prvom mjestu, nego o četvrtfinalu Kupa s Rijekom.'

A kako je još utakmicu komentirao varaždinski trener Kastel pogledajte u priloženom videu.