bundesliga

[FOTO] Kiks Wolfsburga kod najlošije momčadi lige; igrači Nike Kovača već četvrtu utakmicu u nizu ne znaju za pobjedu

10.02.2023 u 22:59

U prvoj utakmici 20. kola njemačkog nogometnog prvenstva Schalke 04 i Wolfsburg su odigrali bez pobjednika i bez golova, 0:0

Momčad Nike Kovača je na gostovanju kod posljednjeg sastava lige imala kazneni udarac u otvaranju utakmice, ali ga Arnold u 9. minuti nije uspio realizirati.

Na kraju Wolfsburg može biti zadovokjan i bodom jer su Schalkeu u drugom poluvremenu poništena dva gola zbog malog zaleđa.

Ovime se nastavlja kriza Wolfsburga koji je u posljednje četiri utakmice upisao tri poraza (Werder i Bayern u prvenstvu te Union Berlin u Kupu) i sada mršavi remi kod najlošije momčadi lige.