Dinamo je na Maksimiru u 20 sati (Arenasport 1) u prvoj utakmici trećeg pretkola dočekao mađarski Ferencvaros. Nakon pritiska Dinama i ranog vodstva, gosti su preuzeli inicijativu i izjednačili. Dinamo je do kraja imao više prilika, ali nije zabio...

Dinamo: Livaković - Stojanović, Perić, Lešković, Leovac - Gojak, Ademi, Olmo - Hajrović, Petković, Oršić.

Ferencvaroš: Dibusz; Lovrencsics, Dvali, Blažič, Heister; Kharatin, Škvarka, Siger; Nguen, Signević, Zubkov.

• +12
Dinamo - Ferencvaros, 3. pretkolo Lige prvaka, 2019/20. Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL
  • +6
Dinamo - Ferencvaros, navijači na stadionu Izvor: Cropix / Autor: Boris Kovacev / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Udarac Stojanovića, vratar gostiju brani

• 89’

Velika prilika za Dinamo. Oštro ubacivanje Majera iz slobodnog udarca. Vratar gostiju promašio je loptu, do nje je došao Oršić i glavom pucao malo pored gola

• 81’

Velika gužva u kaznenom prostoru gostiju. Olmo je pucao s ruba kaznenog prostora, lopta je golmanu gostiju ispala iz ruku, no Gavranović je nije uspio gurnuti u gol

• 77’

Prodor Stojanovića po desnoj strani. Ubacio je, no obrambeni igrač gostiju je blokirao. U nastavku akcije Dinamo nije stvorio prijetnju

• 76’

Promjena u Dinamu. Izlazi Petković, ulazi Gavranović

• 72’

Majer se probio kroz dva igrača i pucao, no malo pored gola

• 71’

Zubkov se izborio za udarac, Livaković brani

• 68’

Dvostruka promjena u Dinamu. Izlaze Gojak i Hajrović, ulaze Moro i Majer

• 64’

Greda! Leovac je ubacio, obrana gostiju nespretno reagirala. Hajrović je došao do lopte i opalio iz prve, no pogodio je okvir gola