U nedjelju u 17.30 Dinamo je dočekao Osijek. Jedan gol bio je dovoljan za nova tri boda domaćina, a gosti su u sudačkoj nadoknadi propustili veliku priliku za izjednačenje...

DINAMO: Livaković - Šitum, Theophile Catherine, Dilaver, Moubandje, Gojak, Moro, Kadzior, Olmo, Oršić, Petković

OSIJEK: Ivušić - Majstorović, Škorić, Šutalo, Lončar, Ndockyt, Pilj, Žaper, Talys; Mance, Marić

• +15
Hrvatski Telekom Prva liga, 13. kolo, GNK Dinamo - NK Osijek Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Velika prilika za Osijek. Talys je ubacio prema drugoj stativi. Tamo je uklizao Todoroski i vratio u sredinu, gdje je Špoljarić pucao iz neposredne blizine. Livaković sjajno brani

• 90’

Korner za Dinamo. Gavranović je bio na drugoj stativi i pucao pored gola

• 90’

Igrat će se još barem tri minute

• 86’

Promjena u Osijeku. Izlazi Marić, ulazi Špoljarić

• 85’

Promjena u Dinamu. Izlazi Olmo, ulazi Gjira

• 84’

Korner za Osijek. Škorić je pucao glavom, no iz teške pozicije nije bio precizan