serie a

Derbi Della Capitale bez pobjednika; Atalanta u utakmici s pet golova izgubila od Torina

01.09.2019 u 23:53

U velikom rimskom derbiju 2. kola talijanske Serie A Lazio i Roma su odigrali 1:1...

Roma je povela golom Aleksandra Kolarova iz penala u 17. minuti, a Lazio je izjednačio preko Luisa Alberta (58). Bio je to vrlo zanimljiv derbi u kojem su u prvih pola sata igrači Lazija triput pogađali okvir gola, a Roma dvaput.

Atalanta, Dinamov protivnik u Ligi prvaka, je kao domaćin izgubila od Torina 3:2.

Atalanta je zbog renoviranja svog stadiona u Bergamu Torino dočekao u Parmi, a gosti su se pokazali kao vrlo nezgodni i odnijeli pobjedu. Dvostruki je strijelac za Atalantu bio Duvan Zapata, Mario Pašalić je bio asistent za prvi gol domaćina, a igru je napustio u 63. minuti.

• +5
Serie A, Lazio - Roma Izvor: EPA / Autor: CLAUDIO PERI

Fiorentina je poražena kod Genoe 2:1, Milan Badelj je izašao kod gostiju u 60. minuti, a Marko Pajač je ušao u igru za Genou u 78. minuti.

Inter je golovima Lautaroa i Lukakua iz penala svladao u gostima Cagliari 2:1 te tako ubilježio i drugu pobjedu. Marcelo Brozović je odigrao svih 90 minuta za Inter, a Marko Rog za momčad sa Sardinije.

Parma je u gostima slavila kod Udinesea kojeg vodi Igor Tudor 3:1, a Sassuolo je s 4:1 nadigrao Sampdoriju.