Rijeka je dobro krenula u utakmicu, ali Lokomotiva se probudila pred kraj poluvremena i skoro šokirala goste. U nastavku Sopićeva momčad je pokazala više inicijative i svoju dobru su okrunili golom Smolčića u 71. minuti za konačnih 1:0

LOKOMOTIVA: Čavlina - Bartolec, Mersinaj, Kalaica, Leovac - Smakaj, Marić - Šotiček, Mudražija, Goričan - Čop

RIJEKA: Zlomislić - Smolčić, Galešić, Radeljić, Bogojević - Selahi, Petrović - Pašalić, Fruk, Pjaca - Marić

[UŽIVO] LOKOMOTIVA vs RIJEKA (polufinale, SuperSport HNK 23/24) Izvor: Društvene mreže / Autor: MAXSport
Polufinale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Lokomotiva - Rijeka 0:1 (Smolčić, 70') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +5
Polufinale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Lokomotiva - Rijeka Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Uff, ovo je mogao biti pogodak za izjednačenje! Čop je ispratio ubačaj i pucao je glavom malo pored gola

• 90’

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 88’

Šotiček je zaradio žuti karton

• 81’

Još jedna zamjena kod Lokosa, Canjuga je ušao umjesto Mudražije

• 79’

Sopić radi novu zamjenu, Hodža je ušao umjesto Pašalića

• 77’

Zamjena kod Lokomotive, Kastrati je ušao umjesto Goričana

• 70’

GOOOOOOL!! Rijeka je povela protiv Lokomotive! Smolčić je ispratio ubačaj iz kornera i glavom je zakucao loptu u mrežu za 1:0!