Voditeljica je u Zadru bila dio velike globalne utrke Wings for Life World u kojoj je otrčala punih četrnaest kilometara
Tisuće trkača iz cijelog svijeta jučer su, svatko u svom gradu, trčali utrku Wings for Life World.
Među njima se našla i HTV-ova urednica i novinarka Nevena Rendeli, poznata i kao strastvena ljubiteljica trčanja, koju ni loše vrijeme ponekad ne može spriječiti u kilometarskom trčanju.
Ovog joj je puta posebno bilo drago trčati s obzirom da sav prihog od utrke ide u fond kojim se nastoji pronaći lijek za ozljede leđne moždine.
'Istrčala sam punih četrnaest kilometara iako sam tjedan dana prije bila na splitskom polumaratonu, no trener mi je dopustio da odem i u Zadar. Bio je to jedan veliki poduhvat, prijavilo se nas 4 tisuće i cijelo sam vijeme slušala kako ljude govore kako je ovo jedna nova Hrvatska', rekla nam je Nevena, koja je pozitivnu energiju s utrke objavljivala u videzapisima na društvenim mrežama.