UVIJEK PRIVLAČI POGLEDE

Lauren Sanchez prošetala u sandalama koje mnogi ne podnose, a ponovo su veliki hit

19.05.2025 u 15:49

Bionic
Reading

Lauren Sanchez, zaručnica Jeffa Bezosa, voli nositi kreacije koje u prvi plan ističu njezinu vitku figuru, pa je ponovno izazvala pravu pomutnju u Cannesu

Nakon što je organizirala djevojačku zabavu sa slavnim prijateljicama u Parizu, atraktivna brineta sa svojim je zaručnikom uživala u Cannesu.

Lauren je bila sjajno raspoložena dok je u njegovu društvu išla na večeru, a on je bio ležerno odjeven u bijelu košulju i tamnoplave hlače.

Kao i uvijek, poznata američka TV novinarka i voditeljica (55) privukla sve poglede u kombinaciji koju bi se rijetko koja njezina vršnjakinja usudila nositi.

Ni ovoga puta nije odustala od svog odvažnog modnog izričaja - pripijenih silueta koje naglašavaju figuru, hrabrih krojeva, dubokog dekoltea, prozirnih i čipkastih tkanina te upečatljivih modnih dodataka.

Zavodljiva mini haljina

Ljubiteljica zavodljivih stajlinga uskočila je u pripijenu mini haljinu dubokog dekoltea, u kojoj nikako nije mogla proći nezapaženo.

Bijela kreacija s raskošnom puf suknjom u prvi je plan naglasila njezine vitke, preplanule noge i bujno poprsje, a potpisuje je poljska dizajnerica Magda Butrym s rastućom vojskom slavnih obožavateljica.

Za ovu divnu haljinu krem nijanse Lauren je izdvojila 1470 eura.

LAUREN SANCHEZ

Igrala na sigurno: Ni Bezosova zaručnica nije odoljela trendu 'golih' haljina

Pogledaj galeriju

Svoj je look upotpunila mini Hermesovom torbicom i velikim zlatnim naušnicama.

Modnu kombinaciju zaokružila je obućom oko koje se neko vrijeme vode modni ratovi - sandalama na punu petu, a njih mnoge zaljubljenice u modu obožavaju dok ih druge izbjegavaju u širokom luku.

Lauren se odlučila za model Rossi Wedge Saint Laurenta, s prekriženim remenčićima i dodatnom prednosti - daje stopalima stabilnost i udobnost, a cijena mu je od 817 eura pa na više.

Kosu je nosila raspuštenu, a make up joj je bio nenametljiv.

'BREAKTHROUGH PRIZE'

Dame su se baš potrudile: Ovo su najljepša izdanja ovogodišnje dodjele nagrada

Pogledaj galeriju

Osnivačica Black Ops Aviationa provela je zabavan vikend u Parizu u zvjezdanom društvu.

Uz Evu Longoriju, Kim Kardashian, Kris Jenner i Katy Perry, među 12 žena koje je pozvala na proslavu zaruka s osnivačem Amazona Jeffom Bezosom bile su i druge poznate dame. Cure su bile sjajno raspoložene, osobito Kim, koja je nedavno svjedočila na suđenju osobama optuženima za pljačku koju je doživjela u Parizu 2016. godine.

Lauren i njezine slavne prijateljice uživale su u večeri u povijesnom pariškom restoranu Lafayette's, poznatom po profinjenim francuskim jelima s modernim twistom.

Ekipa je također ručala u restoranu L'Avenue, uživala u slikovitom krstarenju Seinom i noćnom izlasku u Le Grand Cafe u Grand Palaisu. Lauren je cijelo putovanje dokumentirala na društvenim mrežama, objavljujući fotografije provoda s prijateljicama u 'gradu ljubavi'.