PULJANI UVJERLJIVI

Istri 1961 pripao memorijalni turnir

16.09.2011 u 12:41

Igrači Istre 1961 su na igralištu u Galižani sudjelovali na 1. memorijalnom turniru 'Saša Debeljuh' te s dvije pobjede osvojili prvo mjesto. Treneru Igoru Pamiću bila je to odlična prilika da zagrije igrače za subotnju utakmicu sa Zadrom

Utakmice su se na igralištu u Galižani igrale po 45 minuta. U prvom susretu Mladost i Galižana odigrali su bez pobjednika 2:2.

Istra je svoju prvu utakmicu imala protiv Galižane i pobijedila rezultatom 0:2. Galižanci su pružali efikasan otpor do 41. minute kada je Belle efektno prebacio vratara Galižane i pogodio za vodstvo Istre. Konačni rezultat postavio je Alimi u zadnjoj minuti.

Zadnju utakmicu na turniru odigrali su Istra i Mladost iz Fažane. Druga postava zeleno-žutih lako se obračunala s Fažancima i pobijedila rezultatom 3:0. Prvi je gol autogol golmana Rešidovića kojeg je igrač Fažane u pokušaju ispucavanja lopte pogodio, pa je lopta nesretno završila u gol. Ostala dva pogotka postigao je Nikola Prelčec u 26. i 44. minuti.

Memorijal je odigran u spomen na Sašu Debeljuha koji je preminuo prije godinu dana. U znak zahvalnosti Galižanci su kapetanima ekipa koje su sudjelovale na memorijalu poklonili prigodne zahvalnice.

NK Galižana - NK Istra 1961 0:2

Strijelci: 0:1 Belle (41’), 0:2 Alimi (45’)
NK Istra 1961: Prskalo, Sušić, Karabatić, Budicin, Milić, Anđelković, Jerković, Belle, Grbić, Alimi, Primorac

NK Istra 1961 - NK Maldost Fažana 3:0

Strijelci: 1:0 Rešidović (16’ - ag), 2:0 Prelčec (26’), 3:0 Prelčec (44’)
NK Istra 1961: Prskalo, Nuriši, Marić, Špičić, Batelić, Prahić, Batarelo, Jazvić, Grbac, Prelčec, Mijaljević