0:2 U ZAPREŠIĆU

Dinamo odmorio glavne igrače i lako dobio Inter

20.10.2012 u 14:39

Prva utakmica subotnjeg prvoligaškog programa odnosi se na susret Intera i Dinama u Zaprešiću. U 32. međusobno srazu domaćini traže tek šestu pobjedu, dok 'modri' nastoje stići do 21. pobjede nad 'divom iz predgrađa'

Tribine, analize, prijenosi...

Utakmicu Intera i Dinama možete gledati na Tribini.hr, a taj community iskoristite i za ostavljanje svojih komentara i analiza! Prijenos je moguće pogledati i na portalu Match.tportal.hr.

Inter i Dinamo u subotu poslijepodne 'otvaraju' vikend 12. kola domaćeg nogometnog natjecanja. Zaprešićani će na svom travnjaku pokušati opet iznenaditi favorizirane goste iz Maksimira. Bit će to 32. međusobni sraz ta dva kluba, a Dinamo je, naravno, puno uspješniji. Ostvario je 20 pobjeda, šest puta remizirao, te upisao tek pet poraza. Gol razlika je 62:21 u korist 'modrih'.

Inter - Dinamo 0:2 (0:0

90+2 Kraj utakmice
90' Igrati će se dvije minute sudačke nadoknade
90' Šut Alispahića iz blizine, ali domaći braniči su ipak uspjeli blokirati šut
88' Novi izvrsni ubačaj Sammira, još ljepši volej Ibaneza, no Santini je ipak obranio
86' Dobar ubačaj Halilovića s desne strane, no Alispahić slabo puca
84' Lijepa akcija Pivarića i Halilovića, no Santini je uspio uhvatiti loptu
81' Goooooooooooool! Duje Čop povisuje na 2:0 nakon akcije Ibaneza i Sammira
76' Velika prilika za Čopa nakon super asistencije Sammira, no santini je bio uspješniji

74' Interu se ozlijedi i treći stoper, a kako su odrađene sve izmjene čini se da će domaćini ostatak utakmice odigrati s 10 igrača
73' Alen Halilović dobiva još jednu priliku u Prvoj ligi, ušao je umjesto Krstanovića
68' Korner Ibaneza, Santini sigurno hvata loptu u svom petercu
66' Dinamo je dosta pojačao tempo utakmice, no Inter se zasad solidno brani
63' Prilika za Ibaneza, no nije stigao loptu
61' Goooooooooooool! 1:0 za Dinamo! Sammir je dobro pucao prema Santiniju, no na tri metra loptu je presreo Puljić i pored anemične obrane domaćina zabio glavom za 1:0
59' Izašao je Ademi, a ušao Sammir
54' Vrlo slaba igra obiju momčadi u nastavku, u gotovo 10 minuta nismo vidjeli baš ništa vrijedno spomena
50' Dinamo ponovno ima inicijativu, no i dalje bez učinka u završnici
46' Nastavljena je utakmica u Zaprešiću, Dinamo je krenuo s Centra

Dinamo je u prvom dijelu imao veliku premoć u posjedu lopte (63:37 posto), no nije iskazao moć u napadu. Inter se s lakoćom branio, na kraju 45. minute čak i poentirao, ali je taj gol opravdano poništen zbog zaleđa

45' Kraj prvog poluvremena
45' Pogodak za Inter, no poništen je zbog zaleđa
43' Batur blokira udarac Krstanovića
39' Dobar udarac Ibaneza posve iskosa s desne strane, Santini jako dobro brani
39' Ibanez je nanizao dvojicu suparnika, a nadomak kaznenom prostoru Intera srušio ga je Mlinar. Novi slobodni udarac za 'modre'
37' Prvi šut Intera prema golu Dinama, no Budimir promašuje cijela vrata
36' Šut Vrsaljka s 25 metara, novi korner za 'modre'
35' Krstanović u poluprilici, samo korner za Dinamo
32' Loš 'slobodnjak' Ibaneza, lopta je došla do domaćeg golmana
31' Slobodni udarac za Dinamo na 30 metara iskosa s desne strane
27' Inter je uspio ostvariti kakvu-takvu izjednačenost u posjedu lopte, no i dalje nismo vidjeli nijedan udarac prema golu Kelave
23' Dobar udarac Čopa s 10-tak metara, no Santini dobro brani
22' Dobra prilika za Dinamo, no ispred nekog od napadača 'modrih' ispucana je lopta u posljednji čas
19' Navijači Dinama prekinuli su nakratko utakmicu ubacivanje jedne zapaljene baklje na travnjak
16' Već na startu je igru morao zbog ozljede napustiti Bagarić, a ušao je mladi Ćosić
12' Dinamo zasad sve napade bazira na desnom boku gdje 'ordinira' Vrsaljko
11' Lijepa polukontra Intera, od svega samo prvi korner za domaćine
9' Dinamo zasad dobiva sve 'zračne' duele na sredini travnjaka, no domaći braniči dominiraju u svom šesnaestercu
5' Dobra akcija Ibaneza i Krstanovića, no u posljednjem trenutku domaći stoperi izbacuju loptu iz svog kaznenog prostora
3' Opasna pogreška Brozovića koji je predao loptu Budimiruna svojoj polovici igrališta, no napadač Intera ipak nije iskoristio poklon i opasnije zaprijetio gostima
1' S centra prvi kreću nogometaši Intera