OSIJEK NA RUJEVICI

[VIDEO] Trener Rijeke Goran Tomić otvorenog garda dočekuje veliki derbi: Nadam se da ćemo protiv Osijeka još više popraviti napadačku statistiku

  • Autor: Branko Tabak
  • Zadnja izmjena 07.12.2021 16:32
  • Objavljeno 07.12.2021 u 16:32
tportal

Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovacic/PIXSELL

Nogometaši Rijeke u srijedu (Stadion HNK Rijeka, 17 sati, Arenasport 3) dočekuju Osijek u zaostaloj utakmici 14. kola Hrvatski telekom Prve lige

Bit će to 997. utakmica Rijeke u HNL-u, a Rijeka i Osijek dosad su u prvenstvu odigrali 90 utakmica. Rijeka je upisala 34, a Osijek 33 pobjede, dok je 23 ogleda završeno remijem.

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

'Osijek je jako kvalitetna ekipa, s odličnim trenerom koja igra dobar nogomet. Očekuje nas zahtjevna utakmica', rekao je Goran Tomić kojem će utakmica protiv Osijeka biti ukupno 200. na klupi hrvatskih prvoligaša u svim natjecanjima.

Sudar je ovo, statistički gledano, momčadi koje imaju najbolji napad - Rijeka i najbolju obranu - Osijek.

'Nadam se da ćemo tu napadačku statistiku još popraviti protiv Osijeka i da ćemo istovremeno zadržati kvalitetu i koncentraciju u zadnjoj liniji. U ovakvim utakmicama mogu presuditi i detalji, ponekad je dovoljna i doza sreće, ali generalno me veseli da je jako dobra atmosfera u ekipi', naglasio je Tomić i za kraj poručio:

'Imamo jasnu ideju kako ćemo igrati i vjerujemo da ćemo uz pomoć publike osvojiti tri boda', rekao je Goran Tomić.

Cijelu izjavu trenera Rijeke pogledajte u videu.

Hrvatska 1. liga

Istra 1961-Slaven Belupo1:2
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Rijeka17113336
2.Osijek17105235
3.Hajduk17103433
4.Dinamo Zagreb1694331
5.Gorica1875626
6.Lokomotiva1865723
7.Šibenik1854919
8.Slaven Belupo18441016
9.Istra 196117431015
10.Hrvatski dragovoljac1814137

Sljedeće utakmice

8.12.Rijeka-Osijek
10.12.Istra 1961-Hrvatski dragovoljac
11.12.Lokomotiva-Hajduk
11.12.Rijeka-Gorica
12.12.Osijek-Šibenik

Pratite nas na društvenim mrežama:

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!