ZA UŽIVANJE

[VIDEO] Hajdukov junior postigao gol vrijedan divljenja; krenuo je sa svoje polovine terena...

01.04.2023 u 17:02

Juniori Hajduka stigli su do nove pobjede. U 22. kolu 1. NL za juniore momčad Marijana Budimira na Poljudu je s 4:0 svladala Dugopolje.

Dva pogotka zabio je Duić (3. i 21. minuta), jednom se u strijelce upisao Skoko (42. minuta), a jednom Vrcić (50. minuta).

Posebno dojmljiv bio je taj četvrti gol, kojeg je zabila desetka Hajduka Jere Vrcić. On se uz aut-liniju riješio jednog protivnika, odigrao sa Skokom dupli pas, te u sprintu prošao po desnoj strani.

S loptom je potom prošao još jednog igrača Dugopolja, ušao u 16-erac gdje je prevario i golmana, te uz prvu stativu gurnuo loptu u mrežu, odnosno praktički se ušetao u gol.

Nešto slično kao Maradona u okršaju s Englezima 1986. godine.