GOLIJADA

[VIDEO/FOTO] Raspoložena Lokomotiva razbila Istru 1961, a treći pogodak domaćini su zabili nakon nevjerojatne pogreške

14.08.2021 u 20:57

Nogometaši Lokomotive u susretu su 5. kola Hrvatski Telekom Prve lige kao domaćini na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladali Istru 1961 sa 4:0. Dvostruki strijelci bili su Dabro (20, 49) i Aliyu (31, 45)

Nogometaši Lokomotive dosta lako su se obračunali s gostima iz Pule te su zasluženo stigli do bodova.

Lokomotiva - Istra 1961 1:0 (Marko Dabro, 20) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Domaći su do prednosti od 2:0 stigli zahvaljujući odličnim ubačajima Milićevića s lijevog boka, on je u 20. minuti 'naciljao' glavu Dabra, a u 31. minuti Aliyjua, a napadači Lokomotive su iz blizine lako poentirali.

Lokomotiva - Istra 1961 2:0 (Ibrahim Aliyu, 31) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Na 3:0 Aliyu je povisio u završnici prvog poluvremena nakon velike pogreške gostujućeg stopera Silve koji je prekratko vratio loptu za svog vratara, to dodavanje presjekao je Dabro i zatim poslužio Aliyua za njegov drugi gol.

Za konačnih 4:0 na samom početku drugog poluvremena pogodio je Dabro nakon lijepe kombinacije domaćih po desnoj strani i prizemnog ubačaja Cipetića.

Lokomotiva je ovom pobjedom izbila na vrh ljestvice s 10 bodova, koliko ima i drugi Osijek, dok je Istra 1961 ostala osma s tri boda.