TURSKA LIGA

Vida se raspucao u Bešiktašu; drugi pogodak hrvatskog stopera

22.04.2019 u 21:21

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je strijelac za Besiktas u 2-1 (1-1) gostujućoj pobjedi protiv Sivasspora u susretu 29. kola turskog prvenstva

Vida, koji je odigrao čitav susret za Besiktas, postigao je prvi gol na utakmici u 31. minuti kada se najbolje snašao u gužvi pred domaćim vratima nakon udarca iz kuta. Bio je to drugi ovosezonski Vidin gol, prvoga je postigao prije dva tjedna u 7-2 gostujućoj pobjedi protiv Rizespora.

Domaći su poravnali preko Diabatea u 45. minuti, ali tri važna boda gostima osigurao je Yilmaz iz slobodnog udarca u 87. minuti.

Treći Besiktas sada ima 56 bodova, tri manje od drugog Galatasaraya, a šest manje od vodećeg Istanbul BB-a, dok je Sivasspor 13. sa 35 bodova.

• +5
Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL