Iza nas je zanimljiva utakmica, obje momčadi su stvorile prilike, ali Varaždin je preko Mitrovskog (69') i Brodića (87') zabio za konačnih 2:0. Šibenik je ovim porazom ostao na 10. mjesto SuperSport HNL-a i zaostaje jedan bod za Goricom

ŠIBENIK: Rogić - Kvržić, Matić, Mesa, Mina - Hiroš, Soldo, Čanađija - Arai, Špeljak, Dolček

VARAŽDIN: Zelenika - GalerijaStolnik, Škaričić, Pellumbi, Urata - Mitrovski, Elezi, Pilj, Šego - Brodić

33. kolo SuperSport HNL-a, Šibenik - Varaždin 0:2 (Brodić, 87') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
33. kolo SuperSport HNL-a, Šibenik - Varaždin 0:1 (Mitrovski, 69') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +13
Šibenik - Varaždin, SuperSport HNL, 5.5.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Dusko Jaramaz/PIXSELL
33. kolo SuperSport HNL-a, Šibenik - Varaždin 0:0 (Prečka Hiroša, 35') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 86’

GOOOOOL!! Varaždin je vrlo vjerojatno riješio pitanje pobijednika! Brodić je ispratio ubačaj u šesnaestercu i majstorski je zabio za 2:0

• 80’

Šibenik napada i traži gol za izjednačenje! Knežević se našao neometan u šesnaestercu, ali Zelenika je još jednom odlično obranio

• 76’

Dvostruka zamjena za Šibenik, iz igre su izašli Čanađija i Soldo, a ušli su Skorup i Knežević

• 76’

Ovo je moglo biti opasno! Tekllić je atraktivno pucao s ruba šesnaeasterca i lopta je otišla preko gola

• 69’

GOOOOOL!! Varaždin je poveo protiv Šibenika! Nakon lijepe akcije Brodić je pucao po golu, lopta se od stative odbila do Mitrovskog koji je imao lagan posao i zabio je za 1:0