ht prva liga - 4. kolo

Varaždin do prvog prvenstvenog boda s desetoricom igrača

10.08.2019 u 20:55

U drugoj utakmici 4. kola Hrvatski Telekom Prve lige, u Zaprešiću su Inter i Varaždin odigrali 2:2

Po izuzetno toplom vremenu, u teškim uvjetima, u Zaprešiću su igrali Inter i Varaždin.

Inter je slovio za laganog favorita, no momčad Borimira Perkovića nije mislila tako i u prvih nekoliko minuta stvorila je i konkretnije prigode.

Ipak, iskustvo domaćih, koji su u dva navrata, i kod prvog i kod drugog gola, prozreli namjeru gostiju te iz kontri došli do mreže, sugerirali su da bi Inter mogao do pobjede.

No, prvo je u svom prvoligaškom debiju Težak zabio za 1:1, a potom je i u 54. minuti, kada je Varaždin igrao s desetoricom, Glavica matirao Freliha za konačnih 2:2. I možemo reći, posve zaslužene podjele bodova, jer gosti su smogli snage i gotovo 40 minuta, igrajući s igračem manje, sačuvati svoju mrežu.