• L.K.
  • Zadnja izmjena 14.11.2021 17:00
  • Objavljeno 14.11.2021 u 13:37
Hrvatska se kvalificirala na Svjetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine! Dobra igra naše reprezentacije kroz cijelu utakmicu, ali kiša i obrana Rusa su otežavala posao Vatrenima, do 81. minute kada smo poveli autogolom Kudryashova i još jednom se direktno kvalificirali na veliko natjecanje

HRVATSKA: Grbić - Juranović, Lovren, Gvardiol, Sosa - Modrić, Brozović - Vlašić, Pašalić, Perišić - Kramarić

RUSIJA: Safinov - Karavaev, Divjejev, Džikija (c), Kudrjašov - Fjomin, Barinov - Ionov, Bakaev, Golovin - Smolov

• +69
Hrvatska - Rusija, kvalifikacije za SP 2022., Poljud, 14.11.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • +16
Hrvatska - Rusija, navijači na stadionu Poljud, 14.11.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • +40
Hrvatski navijači, Split 14.11.2021. Izvor: Cropix / Autor: Josko Supic / CROPIX
  • +26
Hrvatska - Rusija, navijači ispred Poljuda, 14.11.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice, Hrvatska se kvalificirala na Svjetsko prvenstvo!

• 90’

Karavaev je pucao s distance, ali lopta je otišla preko gola

• 90’

Četiri minuta sudačke nadoknade će se još igrati na Poljudu

• 86’

Zamjena kod Hrvatske, Stanišić je ušao umjesto Kramarića

• 81’

GOOOOOOOOL!!! Sosa je ubacio loptu u šesnaesterac i autogolom Kudryashova je Hrvatska povela!

• 78’

Zamjena i kod gostiju, Mostovoy je ušao umjesto Bakaeva

• 76’

Dvostruka promjema kod Hrvatske,Livaja i Brekalo su ušli umjesto Pašalića i Juranovića

• 75’

Vatreni pritisak traje, udarci 18:0 za Hrvatsku

• 72’

Nastavlja se pritisak Hrvatske ali još čekamo gol! Gvardiol je uspio u teškoj situaciji ubaciti loptu u šesnaeterac, Petković je pucao glavom ali lopta je otišla pored gola

• 64’

Modrić je ubacio loptu iz slobodnog udarca, Kramarić je pucao glavom ali lopta je otišla preko gola