namučio ga dinamo

Trener Rijeke Sopić mnoge je iznenadio odgovorim na pitanje je li zadovoljan bodom

12.11.2023 u 21:38

S nestrpljenjem se čekalo što će prvo nakon derbija Rijeke i Dinama, koji je završio 2:2, reći trener domaćih Željko Sopić

U sjajnoj utakmici 15. kola SuperSport HNL-a, odigranoj pred 8.108 gledatelja na Rujevici, Rijeka i Dinamo odigrali su 2:2.

No, činjenica jest kako je Dinamo u dva navrata vodio, ali je Rijeka u završnici ipak došla do boda.

'Mislim da smo dosta loše ušli u utakmicu, falilo nam je dosta duela u prvom poluvremenu. Rekao sam dečkima na poluvremenu da ne mogu oni imati veću želju od nas. U drugom dijelu smo bili bliže pobjedi', kazao je nakon utakmice za MAXSport trener Rijeke Željko Sopić.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Na pitanje je li zadovoljan bodom iznenadio je odgovorom, obzirom da su gubili u dva navrata:

'Ne, nisam, ne. Kaj? Trebam na engleskom reći? Uveli smo Radeljića da imamo nekoga naprijed još tko može spustiti loptu. Igrali smo dobro i bitno je da smo pokazali gard. Ja znam da su ovi analitičari najavljivali da ćemo se povući, ali nikad se nećemo povlačiti. Rijeka će uvijek igrati na pobjedu', kazao je Sopić koji se veseli što će imati dva tjedna stanku zbog reprezentacije. Barem da saniraju neke ozljede…

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'

Na konstataciju kako je ipak prekinut negativan niz Rijeke protiv Dinama, kazao je: