'lokosi' prema ligi prvaka

Trener Lokomotive nakon pobjede protiv Hajduka nije skrivao zadovoljstvo: Ovo je nogometna fantazija!

22.06.2020 u 08:46

Goran Tomić, trener Lokomotive, koja je zaostatak od 0:2 protiv Hajduka pretvorila u pobjedu 3:2 i zasjela na drugo mjesto prvenstvene ljestvice, imao je samo riječi hvale za svoje igrače

'Ušli smo impresionirani u utakmicu. Imali smo previše krivih dodavanja, primili rano gol, što je dalo zamaha Hajduku, a mi smo izgubili sigurnost. Oni su vodili 2:0 i čekali nas', opisao je Goran Tomić prvih 45 minuta u kojima je Hajduk poveo golovima Mije Caktaša u 3. minuti iz igre te u 36. minuti iz kaznenog udarca.

Kapetan Lokomotive Denis Kolinger je u sučevom dodatku na kraju prvog dijela smanjio zaostatak svoje momčadi i pokrenuo veliki preokret.

• +7
Hrvatski Telekom Prva liga, 30. kolo, NK Lokomotiva - HNK Hajduk Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac / CROPIX

'Za drugo poluvrijeme nemam riječi. To je nogometna fantazija, mogu samo skinuti kapu svojim igračima', oduševljeno je kazao trener 'lokosa' Goran Tomić i nastavio:

HT Prvu ligu možete gledati i u dresu omiljenog kluba koji vam poklanja Hrvatski Telekom, a kako do dresa možete pročitati OVDJE.

'Nakon 0:2 okrenuti smo na 3:2, to govori o karakteru ove ekipe. Demantirali smo sve koji su nam uslijed teškog rasporeda prognozirali nula bodova. Spremni smo na sve, ovo je fantastična ekipa. Rekao bih da smo fizički u odličnom stanju, u visokom smo ritmu igrali druga poluvremena i protiv Rijeke i Dinama', zaključio je Tomić koji je na kraju priznao:

'Izlazak Jaira, koji je bio latentna opasnost, nam je puno olakšao posao...'

Najvažnije da se nogomet vraća iako bez gledatelja na stadionima no zato su tu televizijski ekrani. Podsjećamo, sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

Slaven Belupo-Rijeka1:0
Lokomotiva-Hajduk3:2