Liječnici reagirali

Kaos na derbiju; pogledajte kako je igrač Nexea oborio delegata, utakmica prekinuta!

07.04.2024 u 20:42

Derbi rukometne Premijer lige za prvaka u 5. kolu između Nexea i Zagreba, koji se igrao u Našicama, prekinut je pred kraja prvog poluvremena zbog nesvakidašnjeg incidenta

U trenutku prekida rezultat je bio 16:9 za RK Zagreb, aktualnog hrvatskog prvaka. Treba reći kako je do prekida došlo nakon što se na pod srušio delegat utakmice Anto Josić. Ukratko, u sekundi je nastao totalni kaos na derbiju...

Kako se moglo vidjeti njega je u prolazu ramenom, dok je stajao uz teren i razgovarao s igračima i trenerima sedam sekundi prije kraja prvog poluvremena , u leđa udario igrač Nexea Marko Bezjak.

Naime, u tom trenutku dosuđen je sedmerac za domaće nakon kojeg je došlo do gužve oko zapisničkog stola, a delegat Josić se našao na terenu i tad je došlo do incidenta. U prvi tren se činilo da se radi o bezazlenom sudaru...

Kako je to izgledalo pogledajte u videu MAXSporta:

NEXE vs ZAGREB 9:16 (5. kolo, Liga za prvaka, Paket24 Premijer liga 23/24) Izvor: tportal.hr / Autor: MAXSport

Odmah su uskočili liječnici te su Josića odveli u svlačionicu kako bi mu pružili pomoć. Ubrzo nakon toga stigla je službena obavijest kako je utakmica prekinuta.

• +6
Rukomet; zbog incidenta prekinuta rukometna utakmica RK Nexe - RK Zagreb, 7.4.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Borna jaksic/PIXSELL

Prema pravilima se očekuje kako će utakmica vrlo vjerojatno biti registriran pobjedom gostiju.

Do prekida najbolji igrač na terenu bio je Zagrebov veteran Timur Dibirov sa sedam golova.

Na ljestvici uoči ovog dvoboja Zagreb je vodeći s osam bodova koliko imaju i druge Sesvete, dok je Nexe treće sa šest bodova.

• +11
RK Nexe - RK Zagreb, rukomet, 7.4.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL