09.04.2015 u 22:32

• +10

RK PPD Zagreb - FC Barcelona

Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj

U prvom susretu četvrtfinala rukometne Lige prvaka PPD Zagreb je u Areni izgubio od Barcelone 23:25. Prije uzvrata 18. travnja u hrvatskom prvaku ne gube nadu

Prolazak na Final Four bio bi ravan senzaciji nakon poraza u prvoj utakmici, ali Zagrebaši u Barcelonu ne odlaze s bijelom zastavom.

'Nismo bili na svojem dosadašnjem nivou. Barcelona nam je, posebno u prvom poluvremenu sputala ruke i noge. Na kraju smo imali šansu za remi, no presudilo je neiskustvo. Žao mi je što nismo uspjeli zbog sjajne publike i ambijenta, rekao je nakon utakmice za HTV strateg PPD Zagreba Veselin Vujović i zatim jasno poručio:

'Nemojte misliti da smo se predali, ispred nas je uzvrat.'

Napad domaćina predvodio je Luka Stepančić koji je moćnoj Barceloni zabio devet golova.

'Žao mi je što nismo uspjeli. Mogli smo barem izboriti remi. Imali smo priliku. Prvi dio smo bili ukočeni, no u nastavku smo bili čvrsti i borbeni', izjavio je najbolji igrač utakmice.