IZNENAĐENJE KOLA

Swansea protiv Arsenala do najveće pobjede

15.01.2012 u 19:07

U dvoboju 21. kola Engleske lige nogometaši Swansea Citya zabilježili su najveću pobjedu u povijesti pobijedivši kod kuće londonski Arsenal s 3:2

Arsenal je poveo zgoditkom van Persiea (5), izjednačio je iz penala Sinclair (28), da bi u 58. minuti Dyer doveo Velšane u vodstvo. U 69. minuti Walcott je poravnao na 2:2, a samo minutu kasnije Graham je donio povijesnu pobjedu Swanseu. Domaćini su pobjedom došli na na 10. mjesto s 26. minuti, a Arsenal je ostao peti s 36 bodova.

Newcastle je na svom stadionu slavio protiv Queens Park Rangersa s 1:0, pokvarivši tako prvijenac na klupi QPR-a Marku Hughesu. Jedini pogodak zabio je Leon Best u 37. minuti, a taj je pogodak Newcastle katapultirao na šesto mjesto.