NICA JE PALA

Subašićev Monaco ostvario ključnu pobjedu na putu do titule!

04.02.2017 u 19:29

U derbiju 23. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je pobijedio Nicu 3-0 odvojivši se na vrhu ljestvice Le Championnata.

Momčad iz Kneževine i Nica su derbi Azurne obale dočekali bodovno poravnati na vrhu ljestvice, no gosti se nisu uspjeli obraniti silovitim napadima najefikasnije momčadi u ligama 'petice'.

Nica je držala 'nulu' u prvom poluvremenu, no u nastavku susreta je domaćin zabio tri gola.

Strijelci za uvjerljivu pobjedu Monaca bili su Valere Germain (47) i Radamel Falcao (60, 81). Nica je najbliže pogotku bila u posljednjim trenucima susreta kada je Valentin Eysseric uzdrmao vratnicu.

Danijel Subašić je branio za Monaco koji sada ima 52 boda. Nica je druga sa 49 bodova, a treći je PSG sa 46 bodova, no aktualni prvak ima i utakmicu manje.