LE CHAMPIONAT

Srpski branič s leđa nasrnuo na Hrvata, crveni karton pa gol!

18.12.2016 u 19:28

U 18. kolu nogometnog prvenstva Francuske u nedjelju je Caen pobijedio Metz s 3:0, a hrvatski napadač Ivan Santini je u 61. minuti pogodio za 2:0

Preostala dva pogotka za Caen postigli su Yann Karamoh (20) i Pape Sane (90+3), a Santini je ostao najbolji strijelac kluba sa osam golova.

Dodajmo kako je malo prije Santinijevog gola na Hrvata nasrnuo srpski branič Milan Biševac s leđa, a sudac ga je odmah isključio.

Vodeća Nica dobila je Dijon sa 2:1, a oba gola za domaćine zabio je Mario Balotelli (32-PEN, 50), dok je Marseille svladao Lille sa 2:0.

U derbiju 18. kola nogometnog Subašićev Monaco na domaćem terenu je protiv Lyona poražen sa 1:3.

Za Lyon su zabili Rachid Ghezzal (29), Mathieu Valbuena (65) i Alexandre Lacazette (87'), a strijelac za domaćine bio je Tiemoué Bakayoko (70).

Monaco je od 39. minute imao igrača manje, jer je isključen Benjamin Mendy. Također, reprezentativni vratar Danijel Subašić u 56. minuti je obranio penal kojeg je izveo najbolji strijelac Lyona Alexandre Lacazette.