U prvoj utakmici skupine E nogometaši Srbije u Samari su svladali Kostariku, zahvaljući pogotku Aleksandra Kolarova iz slobodnjaka...

Sastav Srbije: Stojković; Tošić, Kolarov, Milivojević, Ivanović, Milinković-Savić, Milenković, Llajić, Tadić, Matić, Mitrović

Sastav Kostarike: Keylor Navas; Gamboa, Acosta, González, Duarte, Calvo, Venegas, Guzmán, Borges, Bryan Ruiz, Ureña

SP u nogometu, skupina E:

Srbija - Kostarika 1:0 (Kolarov 56)

• +3
SP u nogometu, skupina E: Srbija - Kostarika Izvor: Profimedia / Autor: N.N.
  • 90’

Kraj susreta u Samari, Srbiji tri boda na otvaranju SP-a

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade

• 76’

Kostić sam pred Navasom nije uspio zahvatiti loptu i skrenuti je u mrežu

• 56’

GOOOL za Srbiju! Krasan pogodak Aleksandra Kolarova koji je preciznim udarcem iz slobodnjaka savladao Keylora Navasa

• 45’

Poluvrijeme u Samari

• 39’

Udarac Urena s ruba kaznenog prostora prošao je malo iznad grede

• 27’

Kakva šansa Milinković-Savića! Sam je izbio pred Keylora Navasa, ali je mlako pucao

• 12’

Velika šansa za Kostariku! Gonzalez je pucao glavom neometan, ali nije pogodio okvir gola

• 5’

Srbija je dobro otvorila utakmicu i ima inicijativu, ali zasad bez pravih prilika