META NAPADA - NEYMAR

Snimka incidenta s ogleda Brazil - Venezuela

05.07.2011 u 09:29

Na poluvremenu utakmice Brazil – Venezuela (0:0) sukobili su se napadač 'selecaa' Neymar te tehnički direktor suparničke reprezentacije Cesar Farias, a pojavila se je i videosnimka incidenta

Copa America je tek počela, a već je počelo vatreno. Za vrijeme utakmice Brazila i Venezuele, Neymar nije izbacio loptu dok je suparnički igrač ležao na zemlji.

Peterostruki svjetski prvaci su umalo postigli gol iz te akcije, a takav nesportski potez se nije svidio tehničkom direktoru Venezuele Cesaru Fariasu.

On je na poluvremenu pokušao očitati bukvicu mladog golgeteru kojem se to nije svidjelo i došlo je do naguravanja.

No,veći sukob spriječili su ostali sudionici utakmice koji su uskočili i rastavili 'pjetliće'.

'Samo sam rekao Neymaru da je nepošteno da nije izbacio loptu dok je igrač ležao na travi. Činilo bi mi se nekorektnim da je Brazil pobijedio u utakmici s takvim golom', rekao je Farias.

No, Neymarova priča se nešto razlikuje. Brazilac tvrdi da je Farias došao do njega te ga je počeo vrijeđati.