OVO NIJE BILO OČEKIVANO

Rudeš pošteno odrađuje svoj posao u HT Prvoj ligi; gosti ugodno iznenadili...

09.05.2019 u 19:55

U prvoj utakmici 33. kola Hrvatski Telekom Prve lige u Zaprešiću je Rudeš iznenadio Inter 3:0

Rudeš je budući drugoligaš, iako to još nije teoretski potvrđeno, to je gotova stvar, ali dečki iz zagrebačkog kvarta pošteno odrađuju posao u hrvatskom prvenstvu.

U Zaprešiću su šokirali Inter koji još nije osigurao bijeg od devete pozicije koja vodi u razigravanje za HT Prvu ligu. Gosti su već u prvom pluvremenu imali velikih 2:0.

• +8
NK Inter - NK Rudeš, 33. kolo HT Prve Lige, 2018/19. Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac / CROPIX

U 36. minuti pogodak za Rudeš zabio je Pejović nakon što se oslobodio svojeg čuvara te pogodio suprotni donji kut nemoćnog golmana.

Prednost se povećala u 44., kada je Štrkalj realizirao kazneni udarac.

Ni u nastavku domaćin nije imao rješenja za raspoložene Rudežane koji su u 85. stigli do novog gola kada je poslije kornera autogol glavom postigao Tatomirović.

Rudeš je ovom pobjedom produžio nadu u prvoligaški spas, no izgledi za tako nešto i dalje su vrlo mali.

Rudeš, koji se nalazi na začelju sa osam bodova manje od Istre, u zadnja tri kola mora upisati sve tri pobjede, dok Istra u zadnja četiri kola ne smije osvojiti više od boda.

Inter Zaprešić-Rudeš0:3