Atalanta je pokazala bolju igru u prvom poluvremenu i golom Iličića su zasluženi poveli, ali Ronaldo je pred kraj poluvremena vratio United u utakmicu. U nastavku su domaćini još jednom zasluženi poveli ali u sudačkoj nadoknadi se opet pojavio Ronaldo i spasio blijedi United od novog poraza

ATALANTA: Musso - De Roon, Demiral, Palomino - Zappacosta, Freuler, Koopmeiners, Mæhle - Pašalić, Iličić - Zapata

MANCHESTER UNITED: De Gea - Bailly, Varane, Maguire - Wan-Bissaka, Bruno Fernandes, McTominay, Pogba, Shaw - Rashford, Ronaldo

• Malmo - Chelsea 0:1 (Ziyech 56')
  • Wolfsburg - Salzburg 2:1 (Baku 3' , Wober 30' , Nmecha L. 60')
  • Bayern - Benfica 5:2 (Lewandowski 26' , 61' , 84' , Gnabry 32' , Morato 38' , Sane 49' , Nunez 75')
  • Dyn. Kiev - Barcelona 0:1 (Fati 70')
  • Juventus - Zenit 4:2 (Dybala 11' , 11m 56' , Bonucci AG 26' , Chiesa 74' , Morata 82' , Azmoun 90')
  • Sevilla - Lille 1:2 (Ocampos L. 15' , David J. 11m 43' , Ikone 52')
  • Villareal - Young Boys 2:0 ( Capoue E. 36' , Danjuma 89')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOL!!! Ronaldo je odlično pucao s ruba šesnaesterca i zabio za United!

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade će se još igrati

• 87’

Još jedna dupla zamjena kod Uniteda, Sancho i van de Beek su ušli umjesto Mc Tominaya i Fernandesa

• 86’

Zapata je odlično pucao s distance, ali De Gea je to obranio i bit će korner za Atalantu

• 80’

Zappacosta je dobro ubacio loptu u šesnaesterac i Zapata je pucao glavom ali lopta je otišla preko gola

• 73’

Smirio se malo ritam utakmice nakon drugog gola Atalante

• 71’

Zamjena i kod domaćina, Muriel je ušao umjesto Iličića

• 70’

Matić je pucao izvan šesnaesterca, ali obrana je blokirala udarac i bit će korner za United