Slaven je malo bolje krenuo u utakmicu, ali nisu uspjeli realizirati svoje prilike i Rijeka je to kaznila nevjerojatnim golom Galešića u 39. minuti. U drugom poluvremenu domaćin je pokazao inicijativu, ali Sopićeva momčad se organizirano branila i upisala bitna nova tri boda

SLAVEN BELUPO: Sušak - Bosec, Božić, Boras, Štefulj - Lepinjica, Liber - Šakota, Mioč, Hoxha - Štrkalj

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Galešić, Mitrović, Goda - Selahi, Janković - Pašalić, Fruk, Pjaca - Ivanović

9. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Rijeka 0:1 (Galešić, 39') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +19
Slaven Belupo - Rijeka, SuperSport HNL, 24.9.2023. Izvor: Cropix / Autor: Marko Jurinec
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno četiri minute sudačke nadoknade

• 81’

Izmjena kod Rijeke, Radeljić je ušao umjesto Pjace

• 77’

Nova zamjena kod Slavena, Agbekpornu je ušao umjesto Mioča

• 75’

Promjene kod Rijeke, Janković i Selahi izlaze, ulaze Grgić i Band

• 70’

Promjena kod Slavena, Ortiz je ušao umjesto Štrkalja

• 69’

Još jednom Hoxha silovito puca s ruba šesanesterca, ali Labrović je siguran

• 61’

Nastavlja se pritisak Slavena! Hoxha je pucao iz obećavauće pozicije i lopta je otišla malo pored gola