DINAMOV IGRAČ ZABIO OBA GOLA

Rijeka pobjedom protiv Honveda najavila nastavak sezone; Marinova izvedba za Jakirovićev osmijeh

13.01.2023 u 19:25

Nogometaši Rijeke pobijedili su s 2:0 mađarskog prvoligaša Honved na Rujevici, u posljednjem pripremnom ogledu prije nastavka sezone.

Igrač utakmice bio je Antonio Marin, dvostruki strijelac koji je ove zime pojačao Rijeku gdje je došao na posudbu iz Dinama, vodeće momčadi SuperSport HNL-a.

Prvi pogodak Marin je postigao na samom kraju prvog poluvremena, u 45. minuti, dok je pitanje pobjednika riješeno na samom kraju, u 88. minuti, kada je Marin okončao kontranapad golom za 2:0.

Ranije tijekom zimske stanke Honved je igrao utakmice protiv još dva hrvatska prvoligaša. Protiv Lokomotive je remizirao 0:0, dok je Osijek svladao s 2:1.

Rijeka nastavak sezone dočekuje kao osma momčad na prvoligaškoj ljestvici, a prvu utakmicu igra 21. siječnja kada u sklopu 18. kola gostuje u Osijeku.

>> Nova sezona SuperSport Hrvatske nogometne lige i sav hrvatski nogomet gledaju se ekskluzivno na MAXSport 1 i MAXSport 2 kanalu na MAXtv-u. Više informacija OVDJE.