PRIMERA DIVISION

Real pregazio Valenciju, Barca bolja od Osasune

23.04.2011 u 22:18

Madridski Real u prvoj utakmici 33. kola uvjerljivo je slavio na teškom gostovanju kod Valencije (6:3). Nešto kasnije Barcelona je na svom stadionu sa 2:0 dobila Osasunu

Momčadi Josea Mourinha očito je osvajanje Kraljeva kupa podiglo samopouzdanje do neba, jer su protiv treće momčadi španjolskog prvenstva dominirali od prve do posljednje minute. S time da su na klupi sjedili Ronaldo, Pepe, Di Maria.

Sve je bilo riješeno već nakon prvih 45 minuta kada je 'kraljevski klub' vodio 4:0. U velikoj pobjedi zablistao je povratnik Gonzalo Higuain, koji je postigao hat-trick. Dva gola dodao je Kaka, a mrežu 'šišmiša' načeo je Benzema.

Za domaće su zabili Soldado, Jonas i Alba.

Kasnije je igrala Barcelona, koja je na svom stadionu slavila protiv Osasune 2:0 te zadržala istu bodovu prednost pred 'kraljevskim klubom'.