BARCINA PORUKA PSG-U

Rakitić zabio gol koji nikako nije trebao biti priznat!

04.03.2017 u 22:37

Nogometaši Barcelone pobijedili su u 26. kolu Primere Celtu s visokih 5:0, rezultatom koji bi im donio prolazak dalje i u dvoboju s PSG-om na Camp Nouu koji je na rasporedu sljedećeg tjedna. Gol je zabio i Ivan Rakitić koji je priznat iako se nalazio u zaleđu...

Barcelona se uvjerljivim trijumfom vratila na vrh Primere i može se samo nadati da Celta neće doživjeti jednak debakl u zaostaloj utakmici protiv Reala u kojoj bi mogla pomoći da momčad Luisa Enriquea ostane prva u ligi. Madridski klub ranije je dobio Eibar u gostima.

Ove subote Barca se zaista raspucala, a dva pogotka zabio je Lionel Messi koji u zadnje vrijeme redovito trpa u španjolskom prvenstvu i već je na 23 postignutih golova ove sezone.

Po jedan su zabili Neymar i Umtiti, kao i naš Ivan Rakitić koji je započeo utakmicu od prve minute. No, naš reprezentativac zatresao je mrežu u 58. minuti iz zaleđa koje suci nisu uspjeli registrirati, ali usporena snimka ga je potvrdila.

Bio je to peti gol sezone Rakitića u Primeri.

Barca se sada može posvetiti Ligi prvaka i uzvratu protiv PSG-a, u kojoj joj treba upravo pobjeda 5:0, a protiv Celte je pokazala da ju itekako može ostvariti. No, Parižani će biti itekako na oprezu...