TRIJUMF KOD EIBARA

Real ne može bez Modrića: Luka se vratio i odmah golijada!

04.03.2017 u 18:34

U susretu 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na gostovanju pobijedio Eibar 4-1 vrativši se na prvo mjesto ljestvice.

'Kraljevski klub' je nastupio bez ozlijeđenog Cristiana Ronalda i suspendiranih Garetha Balea i Alvara Morate, ali je rutinski stigao do bodova.

Gosti su sav posao obavili u prvih pola sata postigavši tri gola, a potom su u nastavku i četvrti put zatresli mrežu Yoela. Domaćin je uspio tek ublažiti poraz.

Golove za Real zabili su Karim Benzema (14, 25), James Rodriguez (29) i Marco Asensio (60), dok je pogodak za Eibar postigao Ruben Pena (72).

Luka Modrić koji je Zidane odmarao pri debaklu protiv Las Palmasa zaigrao je od prve minute, a u 71. minuti ga je zamijenio Mateo Kovačić.