ZABIO I MACHADO

Preokret Dinama slomio nade čvrstih Makedonaca

20.07.2016 u 20:23

Nogometaši Dinama protiv makedonskog prvaka Vardara traže prolaz u treće pretkolo nogometne Lige prvaka

Dinamo - Vardar 3:2 (prvi dvoboj 2:1)
Strijelac: Pjaca 55p, 70p, Machado 79 / Velkovski 38, Schildenfeld 62ag

Dinamo: Ježina - Stojanović, Sigali, Schildenfeld, Matel - Antolić, Machado, Rog - Soudani, Hodžić, Pjaca
Vardar: Aleksovski, Grnčarov, Spirovski, Kojašević, Asani, Velkoski, Hambartsumyan, Novak, Glišić, Felipe, J. Balotelli

94' - kraj dvoboja, Dinamo ide na Dinamo iz Tbilisija
93' - Dinamo nije uspio izigrati kontru tri na dva
91' - četiri minute nadoknade
88' - Vardar više nema snage za juriše, Dinamo će u trećem pretkolu igrati protiv prvaka Gruzije
85' - Pjaca izlazi uz veliki pljesak s tribina, ulazi Pivarić
84' - Dinamo mirno kontrolira ulazak u završnicu dvoboja
82' - umjesto Roga ulazi Fernandes
79' - GOOOOOL: Machado s 18 metara uz odbijanac pogađa za vodstvo Dinama
78' - sjajan potez Soudanija petom, no udarac Machada ipak nailazi na blok
75' - umjesto Balotellija u napadu Vardara ulazi Obregon
74' - Machado gađa preko vrata, Dinamo je zadominirao terenom, no jedan gol Vardaru je dovoljan za prolaz
73' - novi pokušaj Pjace brani Aleksovski
70' - GOOOOOL: Pjaca pogađa pod gredu
69' - igranje rukom Spirovskog nakon udarca iz kuta, novi penal za Dinamo
68' - Kranjčar umjesto (napadača) Hodžića uvodi trećeg stopera Benkovića
63' - ovaj rezultat dvoboj vodi u produžetke
62' - GOOOOL: Rog gubi loptu na centru, Vardar odigrava odličnu kontru koju u autogol na kraju pretvara Schildenfeld
59' - Soudani pokušava dodavanjem 'vanjskom' razviti kontru, igrač u bloku sječe i spašava
58' - Hambartsumyan puca s 18 metara iz prekida, Ježina 'vadi' ispod grede
55' - GOOOOOOL: Marko Pjaca pogađa za izjednačenje
54' - Rog je srušen u kaznenom prostoru, Ivanov pokazuje na bijelu točku
53' - dalekometni pokušaj Soudanija Aleksovski uz malo problema ipak kroti
52' - Dinamo je življi u nastavku, otjerali su goste daleko od svog vratara Ježine
48' - agilni Pjaca ulazi u 16 i baca se na pod, sudac opet odmahuje
47' - najbolja akcija Dinama... Antolić - Stojanović - Pjaca koji puca u blok s 12 metara
46' - počeo je nastavak dvoboja. Završi li 0:1 u iduće kolo proći će Dinamo

47' - solidan pokušaj Vardara iz prekida za kraj prvog dijela. Odmor i zvižduci s tribina
45' - dvije minute nadoknade
43' - Soudani silovitim udarcem s 25 metara pogađa od grede na gol crtu. Sudac kaže da nema gola
40' - Hodžić sa 17 metara gađa pored desne spojnice
38' - GOOOOOL: Velkovski pogađa s više od 25 metara. Vardar vodi
37' - Vardar opasan iz prekida, Hambartsumyan glavom pogađa vratnicu. Ukupno četvrta Vardarova u dva dvoboja

31' - u prvih pola sata Dinamovi stoperi su olako poklonili čak pet lopti, Kranjčar šalje mladog Benkovića na zagrijavanje
30' - Sigali opet inicira kontru gostiju, ali ostatak obrane je odradio posao i Matel izbacuje u aut
28' - puca i Antolić s 20 metara, ali lopta odlazi visoko preko grede
27' - Soudani puca 's centra', Aleksovski mirno hvata loptu
25' - Vardar prima puno malih poklona od Dinama, ali ih ne zna iskoristiti
24' - Pjaca dribla dvojicu pa nerezonski puca iz vrlo tankog kuta. Vratar propušta u gol aut...
19' - odmah zatim Grnčarov laktom razbija Rogu arkadu i dobija žuti karton
19' - Pjaca pada u 16 i traži penal, ali sudac samo odmahuje
16' - dobra pozicija i loša izvedba Vardara iz prekida
12' - bezopasan udarac Pjace s 20 metara, bio je to prvi udarac Dinama u okvir
9' - Asani prolazi sve, obilazi i ježinu i iz tankog kuta pogađa u stajnu nogu Ježinu koji se uspio vratiti na crtu
7' - Sedloski tjera svoje igrače u visoki presing, Dinamu ostaje dosta mjesta za potencijalne kontre
4' - pokušaj Vardara iz kornera, Ježina nesiguran, obrana u skoku sigurna
3' - prvi pokušaj Dinama mirno kupi vratar Aleksovski
1' - počeo je dvoboj u Maksimiru

Dvoboj putem TV-a možete pratiti na Arenisport, ili tekstualno putem tportala
Dinamo brani prednost od 2:1 iz Skopja, a Kranjčar na Sedloskog kreće s napadačkim trolistom sa Hodžićem u sredini