PREMIERSHIP

Poraz Bilićevog West Hama, Kramarić propustio slavlje Leicestera

31.10.2015 u 18:35

Nakon što je Liverpool svladao Chelsea u gostima sa 3:1, na travnjak su izašli i ostali engleski prvoligaši. West Ham United našeg Slavena Bilića izgubio je kod Watforda 0:2, dok je Leicester, i ovog puta bez našeg Kramarića, došao do gostujuće 3:2 pobjede protiv West Bromwich Albiona

West Ham našeg Slavena Bilića doživio je, nakon dvije pobjede i dva remija, poraz. No, za razliku od nekih prethodnih, ovog puta 'čekičari' su izgubili u gostima. Pogotke za Watford zabio je Nigerijac Ighalo u 39. odnosno 48 minuti dvoboja. Bivši hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić u igru je ušao u 76. minuti.

Leicester City pak nastavio je svoj pozitivni niz, ali nažalost bez našeg Andreja Kramarića, kojem Ranieri nije dao mjesto ni na klupi. Strijelci za 'lisice' bili su Alžirac Mahrez (57', 64') i sjajni Vardy (77'), kojem je to 11. prvenstveni pogdak u 11 utakmica. Za domaćine su zabili Rondon (30') i Lambert (autogol, 84').

No, mediji su najviše bili usmjereni na Stamford Bridge gdje je Mourinhov Chelsea dočekao Liverpool predvođen Jürgenom Kloppom. Prije utakmice mediji su tvrdili da će Portugalac dobiti otkaz ako ne pobijedi 'redse'. Krenulo je dobro za Chelsea, koji je poveo u 4. minuti preko Ramiresa (4).

Na 1:1 je u posljednjim trenucima prvog poluvremena poravnao Philippe Coutinho (45+3). Isti je igrač u 74. minuti svojim drugim pogotkom doveo Liverpool u vodstvo, a konačnih 3:1 za Liverpool postavio je Christian Benteke (83). Hrvatski reprezentativni branič Dejan Lovren ušao je u igru za Liverpool u sudačkoj nadoknadi utakmice.

Chelsea je ostao na 15. mjestu, a iako u klubu stvari idu sa lošeg na gore, Mourinho je izjavio da ne očekuje otkaz.

Manchester City je teže od očekivanog pobijedio slabašni Norwich sa 2-1, a pobjednički gol zabio je Yaya Toure u 89. minuti iz penala.

Arsenal nastavlja nizati pobjede, u gostima je svladao Swansea sa 3:0, a golove su postigli Olivier Giroud (49), Laurent Koscielny (68) i Joel Campbell (73).
S druge strane, Manchester United je kiksao kod Crystal Palacea, bilo je 0:0.