Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
Promijejnen je termin odigravanja utakmice 29. kola SuperSport HNL-a između Rijeke i Osijeka na Rujevici. Umjesto u subotu 11. travnja, susret će se igrati u nedjelju 12. travnja od 16 sati (MAXSport, MAXtv)
Do promjene je došlo zbog zgusnutog rasporeda Rijeke, koju četiri dana ranije čeka polufinale SuperSport Hrvatskog Kupa protiv Slaven Belupa, također na Rujevici. Riječani će tako dobiti dodatni dan odmora između kup ogleda i prvenstvene utakmice s Osijekom.
Zanimljivo, u istom terminu u nedjelju igrat će se i dvoboj Varaždina i Slaven Belupa, dok je susret Hajduka i Gorice zakazan za 18.30 sati (MAXSport, MAXtv).
Prije nekoliko dana na konferenciji za medije trener Rijeke Victor Sanchez javno je upozorio na problem zgusnutog rasporeda.
'Nakon stanke igramo protiv Slaven Belupa u prvenstvu, pa u Kupu, a onda nas čeka Osijek. Tražili smo da se utakmica s Osijekom igra u nedjelju ili ponedjeljak, s obzirom na polufinale Kupa u srijedu', kazao je Sanchez pa se požalio:
'Dobili smo odgovor da je to 'nemoguće', iako su drugi klubovi, poput Dinama, znali igrati ponedjeljkom. Nije mi jasno kako nije moguće pomaknuti utakmicu sa subote na nedjelju da dobijemo dan odmora više.'
No, iz HNS-a su ipak ragirali te će se utakmica igrati dan kasnije. Promjenu termina potvrdio je i klub.
'Obavještavamo navijačice i navijače o promjeni termina odigravanja utakmice između Rijeke i Osijeka u 29. kolu SuperSport HNL-a. Novi termin odigravanja utakmice je: Nedjelja, 12. travnja, 16 sati', stoji u objavi NK Rijeka.
Dodajmo kako će i Slaven Belupo nakon polufinala Kupa imati četiri dana odmora prije gostovanja u Varaždinu, a taj će se susret igrati također od 16 sati.
