svaka čast

Pogledajte kakav je majstorski gol zabio Marco Pašalić; golman Lillea je bio nemoćan...

24.08.2023 u 20:55

Rijeka je prvoj utakmici doigravanja Konferencijske lige na gostovanju kod francuskog Lillea izgubila 2:1. Za 1:0 vodstvo Rijeke sjajno je zabio Marco Pašalić u 24. minuti, poravnao je Zhegrova (43) da bi pobjedu Lilleu osigurao Yoro (89)

Imala je Rijeka priliku neporažena zaokružiti gostovanje kod Lillea, no domaći su za pobjedu 2:1 ipak zabili u samoj završnici utakmice, u 89. minuti.

Plasman u jednu od skupina Konferencijske lige i nije nemoguća misija, uzvrat je za tjedan dana na Rujevici (četvrtak, 31. kolovoza, 20 sati, MAXSport, MAXtv) i Rijeka se ima čemu nadati.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Posebice kad još jednom pogledate majstorski gol kojeg je Marco Pašalić zabio za vodstvo Rijeke 1:0. Igrala se 24. minuta utakmice, bila je to sjajna kontra Rijeke u kojoj je Ivanović izvrsno proigrao Pašalića, a ovaj je fantastično lobao golmana Lillea Chevaliera.