dobio ovacije

Pogledajte dribling Luke Modrića kojim je izludio petoricu igrača Celte i namjestio gol svom duplo mlađem nasljedniku, o čemu bruji cijela Španjolska: To nije normalno!

13.09.2021 u 08:46

U utakmici španjolskog nogometnog prvenstva, u kojoj je Real Madrid lako nadigrao Celtu 5:2, potez dana izveli Luka Modrić i njegov nasljednik Eduardo Camavinga

Iako je Celta vodila 1:0 i 2:1, Real ju je slomio u drugom poluvremenu u kojem je zabio četiri gola.

Luka Modrić, koji je zbog ozljede propustio tri kvalifikacijske utakmice za Hrvatsku, igrao je do 79. minute.

Kao što je poznato, Karim Benzema zabio je tri gola (24, 46, 88-11m), a preostala dva strijelca bili su Vinicius Junior (54) i Eduardo Camavinga (72).

Ali posebna priča upravo je gol 18-godišnjeg francuskog veznjaka Eduarda Camavinge koji je zavio zahvaljujući dvostruko starijem Luki Modriću.

Naime 36-godišnji kapetan Hrvatske povukao je loptu gotovo s centra i izludio petoricu igrača Celte te je vanjskim dijelom kopačke pucao po golu, ali je golman Celte Dituro obranio. No akciju je pratio Camavinga te je nakon svega šest minuta u dresu Reala, u svom debitantskom nastupu, zabio za Real, čime je ispisao povijest.

Gol Camavinge pogledajte OVDJE.

Kada je izlazio iz igre, Modrić je dobio ovacije publike, a nakon toga i pohvale u medijima koji su zaključili da zbog njegovih jedinstvenih poteza u tim godinama 'ne postoji nitko poput Modrića.'

Mnogi žale što tako dobru igru nije okrunio golom, koji je zaslužio, ali ispalo je da je upravo zahvaljujući njemu njegov nasljednik Camavinga zabio gol u svom prvom nastupu. Gol koji će zauvijek pamtiti…

'Kakva izvedba. Raditi ovo ovako dosljedno s 36 godina NIJE normalno. Nema riječi kojima se može opisati njegova veličina', samo je jedan od komentara.

Dodajmo kako se Real ovom pobjedom pridružio na vrhu ljestvice Valenciji i Atletico Madridu, a sada sva tri kluba imaju po 10 bodova.