Na Rujevici se igrala prva utakmica drugog pretkola Lige prvaka, Rijeka je svladala velškog prvaka The New Saints 2:0

RIJEKA: Sluga - Ristovski, Župarić, Elez, Zuta - Bradrić, Mišić - Vešović, Gorgon, Heber - Gavranović

TNS: Harrison - Pryce, Edwards, Spender, Saunders - Brobbel, Mullan, Rawlinson - Quigley, Fletcher - Routledge

• +20
HNK Rijeka - The New Saints, 2. pretkolo Lige prvaka Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice, imao je sjajnu situaciju Vešović, ali se nije snašao u mat situaciji

• 86’

Nova opasnost po Rijeku, srećom Quigley sa sedam metara s lijeva iskosa nije bio precizan, domaći nogometaši su stali

• 81’

Pao je tempo, noge Rijeke su teške, Maleš je pokušao iz daljine, bez opasnosti po goste

• 74’

Elez je pogriješio, a Sluga na vrijeme ušao u udarac napadača The New Saintsa

• 68’

GOOOL - brza akcija Rijeke, Ristovski s desnog boka ubacio prizemno za Mateija koji je ušao i iz blizine zatresao mrežu

• 64’

Bijeg Vešovića po lijevoj strani, ali onda loš ubačaj, ravno u ruke Harrisona, a bila je to situacija koja obećava, čuju se i zvižduci s Rujevice

tportal
    Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovacic/PIXSELL
  • 59’

Bradarić je opalio sa 17 metara, loptu je na putu prema golu skrenuo Gorgon i ona je prošla zamalo pored vratnice. Šteta

• 55’

Diže ritam Rijeka, opsada gostujućeg kaznenog prostora

• 50’

Slabo je poslije ubačaja reagirao do tada najbolji pojedinac na terenu vratar Harrison, a u toj akciji Vešović je pucao pored gola