Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
Prije utakmice je izjavu za HRT dao Petar Sučić. Poručio je da Vatreni trebaju odigrati dobru utakmicu
Hrvatska nogometna reprezentacija u 23 sata igra posljednju i odlučujuću utakmicu u skupini L za prolaz u šesnaestinu finala Svjetskog prvenstva. Protivnik je Gana.
Iako je imperativ prolaska velik za obje momčadi, a Gana je trenutno u prednosti, jer ima bod više od Hrvatske.
Uoči utakmice za HRT se javio Petar Sučić, koji će startati kao jedan od igrača u veznom redu Zlatka Dalića.
"Jedva smo čekali da odigramo utakmicu. Ne bih pričao. Previše smo pričali, idemo sad odigrati pravu utakmicu", kratak je bio Sučić.
Na pitanje novinara što je potrebno za pobjedu protiv Gane, rekao je: "Najvažnije je da budemo zajedno. Neka se i nas nešto pita".
U HRT-ovoj emisiji Americana, ustvrdili su da je u ranijim izjavama znao dobro analizirati protivnika, ali sad je bio kratak i "bez puno filozofije".
"Ako krene u filozofiju, gotovi smo", ustvrdio je Tomislav Ivković.
