SPORNE SITUACIJE

Oko sokolovo donijelo presudu - Cibalia drastično oštećena; pogreška koja je Vinkovčane gurnula prema Drugoj ligi

21.05.2018 u 21:58

Cibalia je ispala iz Hrvatski Telekom Prve lige, a u ključnoj utakmici protiv Lomotive drastično je oštećena što je potvrdilo i 'Oko sokolovo'

Cibalia je u zadnjem kolu izgubila od Lokomotive 2:1, ali joj je pri rezultatu 0:0 poništen gol u 73. minuti da bi minutu kasnije primili pogodak.

'Ovdje se radi o grešci drugog pomoćnog, ovo je već veća greška, pogotovo za Cibaliju, jer je ovo bila borba za ostanak. To je vrlo aktivna igra, ako poslije budemo raspravljali tko je najviše oštećen, ali ovdje je Cibalija drastično oštećena,' rekao je Mateo Beusan u emisiji Stadion.

Izvor: tportal.hr

Cibaliji je sviran penal u 78. minuti nakon što je Lovro Majer igrao rukom. Nisu ga zabili.

'Možemo reći da je ta lopta liznula ruku, ja ovo nikad ne bih sudio,' prenosi Beusanove riječi goal.hr.

Hajduk će u finale kupa bez važnog stopera Borje Lopeza jer je isključen na utakmici protiv Rijeke.

'Ovo je nesmotren start, bez obzira na to što on misli da to nije. Desnom nogom je direktno išao na igrača i odluka je ispravna.'

Rijeka - Hajduk 3:1 (36. kolo 2017./18., 19.5.), sažetak Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Autogol Arijana Ademija u pobjedi Dinama nad Interom 3:1 također nije regularan.

'Drugi pomoćni je pogriješio. On je gledao akciju, a ne igrača koji prima loptu. To je njegova pogreška.'

Dinamo - Inter 3:1 (36. kolo 2017./18., 19.5.), sažetak Izvor: Screenshot / Autor: Youtube