UMJESTO FEŠTE - BOLNICA

Nogometaš Istre 1961 dobio priznanje za 100. nastup, a onda nastradao u 1. minuti

01.12.2023 u 19:21

U prvoj utakmici 17. kola HNL-a Istra 1961 je na svom terenu svladala Varaždin sa 2-0 (1-0), a na utakmici dogodila se i jedna teža ozljeda

Strijelci za pobjedu domaćina bili su Darwin Matheus (45+4) i Matej Vuk (67), ali njihovo slavlje pokvarila je ozljeda Luke Hujbera.

Desni bočni Istre 1961 primio je prije utakmice priznanje za stoti nastup za pulski klub, ali je već u prvoj minuti, nakon jednog bezazlenog duela pao nezgodno na ruku i ozlijedio je. Prevezen je u bolnicu, a najvjerojatnije je pri padu došlo do loma ruke, a taj trenutak možete vidjeti u našem videu.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati