ruska liga

Nikola Vlašić je u sjajnoj formi; majstorski je zabio u moskovskom derbiju i pobjedi svog CSKA

13.09.2020 u 20:57

Hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić bio je strijelac za moskovski CSKA koji je u susretu 7. kola ruskog prvenstva svladao gradskog rivala Spartak 3:1

Nikola Vlašić je u prvoj minuti sudačke nadoknade zabio gol za 2:1, na vrhu kaznenog prostora prsima je smirio dodavanje Fernandesa, a zatim se izborio za udarac s nekih 12-13 metara koji je odsjeo u mreži.

Bio je to četvrti ovosezonski prvenstveni gol za Vlašića koji je igrao do 88. minute kada ga je zamijenio Kristijan Bistrović.

CSKA je sada četvrti na ljestvici s 13 bodova, koliko ima i treći Zenit koji je odigrao susret manje, dok je Spartak drugi s 14 bodova, jednim manje od vodećeg Sočija.

Nikola Moro je u 1:0 domaćem porazu Dinama iz Moskve od Rubina iz Kazana igrao od 58. minute dok je Silvije Begić odigrao čitav susret u obrani gostiju.

Četvrti Rubin i peti Dinamo imaju po 11 bodova.