ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

[FOTO] Nezadrživi Atletico Madrid prošao još jedno teško gostovanje i ostavio razočaranim navijačke vojske Reala i Barcelone

13.02.2021 u 16:17

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su u 23. kolu Primere na gostovanju kod Granade s 2-1 i opet stekli osam bodova prednosti ispred Reala

Colchonerosi su dominirali u prvom dijelu, ali zabili su tek u 63. minuti zahvaljujući golu Marcosa Llorentea.

Granada je izjednačila samo tri minute kasnije preko Venecuelanca Yangela Herrere, da bi u 74. minuti udarac Argentinca Angela Correje je okrznuo nekog od domaćih igrača, promijenio i prevario vrata za pobjedu Atletica.

Šime Vrsaljko je ušao u igru za goste u 46. minuti.

Sastav Diega Simeonea vodi s 54 boda iz 21 utakmice, osam više od Reala uz utakmicu manje te čak 11 bodova više od Barcelone koja je trećeplasirana. Granada je osma s 30 bodova.