• L.K.
  • Zadnja izmjena 27.01.2023 18:55
  • Objavljeno 27.01.2023 u 15:47
Odigralo se tvrdo prvo poluvrijeme bez puno pravih prilika. Najopasniju situaciju je napravio Varaždin preko Šege koji je dobro pucao, ali Čović je još bolje obranio. U nastavku se činilo da će utakmica završiti bez golova, ali Teklić je u 89. minuti iz penala zabio za veliku pobjedu Varaždina

VARAŽDIN: Zelenika - Stanić, Jelenić, Pellumbi, Kolarić - Teklić, Puclin, Elezi - Pilj, Brodić, Šego

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

SLAVEN BELUPO: Čović - Bosec, Christopoulos, Soldo - Kvržić, Jambor, Marina, Mihalić - Hoxha, Mudražija - Crnac

• +7
Varaždin - Slaven Belupo, 19. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 89’

GOOOOL!! Varaždin zabio iz penala za 1:0! Teklić je siguran

• 88’

Hoxha je srušio Banovca u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu!

• 75’

Bosec je zaradio žuti karton

• 69’

Ušli su Benedik Mioč i Mateo Kocijan, a izašli su Mudražija i Jambor

• 65’

I dalje gledamo jako tvrdu utakmicu, obje momčadi ne pokazuju pravu ambiciju u napadu

• 53’

Varaždin i dalje dominira posjedom, ali Slaven se organizirano brani i nema pravih šansi