U prvoj subotnjoj utakmici četvrtog kola Hrvatski Telekom Prve lige Osijek je svladao Rijeku 3:0

OSIJEK: Ivušić - Silva, Škorić, Majstorović, Talys - Žaper, Jugović - Bočkaj, Kleinheisler, Grezda, Erceg

RIJEKA: Nevistić - Arsenić, Escoval, Galović - Tomečak, Pavičić, Čerin, Galešić, Štefulj - Andrijašević, Čolak

• +4
Osijek - Rijeka, 4. kolo HT Prve lige, 2020/21 Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj, zaslužena pobjeda domaćina

• 74’

GOOOL Ramon Mierez ostao je sam u kaznenom prostoru Osijeka i poentirao glavom

• 70’

Grezda je ušao s lijeve strane kaznenog prostora, Nevistić je odlično reagirao i sačuvao mrežu gostiju

• 67’

Pavičića je potegnuo s ruba kaznenog prostora, ali greda je spasila Osijek. Ne vidi se da Rijeka ima igrača manje

• 62’

Mierez je odigrao za Kleinheislera koji je bio na rubu kaznenog prostora. Odlučio se na udarac, a lopta je otišla pored gola, mogao je domaćin dokrajčiti goste

• 53’

Andrijašević je bio najviši u skoku, ali njegov udarac glavom nije bio precizan, Rijeka je i s igračem manje bolje krenula u nastavak

• 46’

Tomečak je ubacio, Čolak se našao u sjajnoj prilici pred golom Osijeka, ali napadač Rijeke loše je zahvatio loptu