KVALIFIKACIJE ZA SP 2022.

Mnogi su ga već prekrižili i slali mu poruke da se prebaci na golf-terene, a on svojim golovima gura Wales prema Kataru

05.09.2021 u 17:20

U skupini E kvalifikacija za SP 2022. Bjelorusija je u nedjelju na neutralnom terenu u Kazanu ugostila Wales, te je izgubila sa 2:3 u utakmici u kojoj su tri gola pala iz penala

Gosti su poveli iz penala u 6. minuti kojeg je zabio Gareth Bale. No, uslijedio je preokret, koji se dogodio u razmaku od dvije minute.

Prvo je Vitali Lisakovič u 29. minuti iz penala pogodio za 1:1, a u 31. Pavel Sedko zabija za vodstvo Bjelorusa.

U 69. minuti Wales je izjednačio, i to ponovno iz kaznenog udarca, a opet je strijelac bio Gareth Bale. U sudačkoj nadoknadi (90+3) Bale je svojim trećim pogotkom donio pobjedu Velšanima.

Wales u tri utakmice ima dvije pobjede i jedan poraz. S time da je u pobjedi 1:0 nad češkom bio asistent strijelcu Jamesu.

Dakle, sve priče o Baleovoj nezainteresiranosti za nogomet padaju u vodu.