gubili do 93. minute

Mlada Hrvatska na nevjerojatan način stigla do pobjede u Varaždinu!

05.10.2017 u 19:57

Hrvatska U-21 reprezentacija ostvarila je drugu pobjedu u kvalifikacijama za EP ovog petka u Varaždinu, nevjerojatnim preokretom u sudačkoj nadoknadi za trijumf 2:1 protiv Bjelorusije...

Vjeruje se da Hrvatska ima mladu reprezentaciju dovoljno kvalitetnu za zaigrati na Europskom prvenstvu za dvije godine, no treba to i dokazati na terenu.

• +3
Kvalifikacije za EP U-21: Hrvatska - Bjelorusija Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak / CROPIX

Ovog petka Vlašić, Brekalo, Jakoliš, Sosa i društvo nisu odigrali pretjerano dobru utakmicu u Varaždinu no uspjeli su pobijediti izvanrednim preokretom Bjelorusiju, u posljednjim minutama susreta.

Hrvatska je imala dominaciju sve do početka drugog poluvremena i gola kojeg je nakon kornera u 48. minuti za goste postigao Bahar, a zatim su se Gračanovi talenti malo pogubili i prestali prijetiti. Ipak, u završnici je pala koncentracija gostima i Lorenco Šimić je uspio glavom izjednačiti u 93. minuti, a na sličan način Filip Benković donio je glavom pobjedu u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Autor: YouTube

Na ljestvici skupine Grčka vodi s tri pobjede, a naši su ovim trijumfom preskočili Bjelorusiju na drugom mjestu i imaju šest osvojenih bodova. Za četiri dana igraju svoju sljedeću utakmicu protiv Češke...